Rezeň Rhapsody

Zásady ochrany súkromia spoločnosti Rezeň Rhapsody

Ďakujeme, že používate produkty a služby spoločnosti Rezeň Rhapsody. Týmto dokumentom chceme informovať našich zákazníkov o tom, ako zbierame, uchovávame, chránime a využívame vaše osobné údaje.

Ako spoločnosť zameraná na oblasť pítania rešpektujeme vaše súkromie a zaväzujeme sa chrániť vaše osobné údaje. Keď nám poskytnete akékoľvek informácie, môžeme vás kontaktovať ohľadom našich produktov a služieb, ale zároveň zaručujeme, že vaše údaje nebudú zdieľané s tretími stranami bez vášho súhlasu.

Používaním našich produktov a služieb vyjadrujete súhlas s touto politikou ochrany súkromia. Ak súhlas s niektorými bodmi tejto politiky nemáte, odporúčame nepoužívať naše služby.

Nakoľko sa naša spoločnosť nachádza v Slovenskej republike, všetky zbierané údaje budú chránené v súlade so slovenskými zákonmi a predpismi týkajúcimi sa ochrany osobných údajov.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našej politiky ochrany súkromia alebo používania vašich osobných údajov, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom uvedených kontaktov na našej webovej stránke.

Ďakujeme za prečítanie našej politiky ochrany súkromia.